KONST / Litografier / Färglitografi 13418123
nr 1341 8123
Mats Lydén
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/30. Motivet: 48x63 cm
Mats Lydén, född 1952, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:50:28
11/8 20:41:57
100 kr
17/8 11:46:04